i palic fajki?

Prezantoni veten tek " E dua"

i palic fajki?

Postby Adusesyerep » Tue Apr 08, 2014 5:07 pm

Robili mi biopsje, bylam u 3 endokrynologĂłw nawet u onkologa i wszyscy zalecaja usunac, bo podobno statystyki mĂłwiÄ…, ĹĽe w takim przypadku do 15% wszystkich przypadkow guz moze okazac sie nowotworem zlosliwym.
sferach.szczytno.pl
http://stars777.com/tgp/3_Ana_Beatriz_Barros/ Ana_Beatriz_Barros_pics_14.jpg
Kiedy zaczne chudnac???
Powodzenia mimo wszytsko
Nie wiem czy zaczelas juz ,czy lodowka jeszcze pelna?
Shakira - waka Waka
Jak dla mnie najlepsze efekty przy gojeniu dał Tribiotic i przemywanie rivanolem.
Wysilek powoduje, ze zwiekszaja sie potrzeby energ.
Zalezy od kliniki, ale mysle ze 1800 to przegięie, Ja zapłacilam za 2 ml 2500u Dr Bromy i jestem bardzo zadowolona.
A nie wiecie może gdzie przeniósł się salon fryzjerski z ul.
laida-udanej wycieczki, my byliśmy w tamtym roku w zoo w Zamościu, wielkiego zachwytu nie było, w tym roku mam nadzieje wybrać się do Krakowa

i 1200 zl brutto plus premia uznaniowa dla fakturzystki( zalezna od humoru dyrektora ) sfatyguje.przeworsk.pl I ogólnie słyszałam, że Broma jest jednym z lepszych lekarzy od nosów, zaraz po Szczycie.
Regine oczywiscie A ja co?- powiedziałam położnej, że ja tu rodzić nie będę. Hej Wszystkim. zabrze, nie mów, że nie wiesz dlaczego wstrzymali Wam trzynastki - przecież to wszyscy wiedzą (najlepiej zapytaj na MG ). Devy -> nie denerwuj się... sfatygujesz.rawa-maz.pl
Jezeli jestes w pelni zdrowa osoba, to moze teraz zrob glodowke do 2 przelomu kwasicznego (czyli okolo 3tyg), a nastepna, za rok zrobisz 30dniowa? - Anię Muchę Teraz jesteśmy szczęsliwymi rodzicami cudnej adoptowanej córeczki. IRA a wiec tak: Nagroda jest dobrym pomyslem Ja sobie kupuje ladniutki gorsecik na lato zamiast koszulki na ramiaczkach - Niagara
Mojej koleżance ona pomogła, ale mi to sie wydaje, że po tej maśc boli mnie...
Oglądałam pare odcinków holenderskiej wersji i właściwie we wszystkich brali baby po 40 albo grubo po 30.
hey mozecie mi pomoc.......powiedz ci co robic zeby schudnÄ…c 11kg w 2 tygodnie i potem nie miec efektu jojo lub jakiegos chorobska to co napisalyscie tutj jest nie wiary godne dajcie mi jakas recepte na te schodniecie bede wam bardzo bardzo wdzieczna
kiepski dzień....
Gondowa...
Prosze Cie usiłowałem przekazac wam jedynie, że silna wola to nie jest coś wartego uwagi i podziwu...Człowiek świadomy to ktoś kto okiełznał swoj umysł na tyle, że to on jest Panem sytuacji, a nie ego.Wtedy umysł działa pod nasze dyktando, a tutaj kobiety, którym co prawda udało sie przejsc pomyślnie głodówke,wcale tego nie chciały.
Moge sie tylko zapytac o cos 6 dlaczego akurat w Paryzu ?
podnoszÄ™ topic, choc nie wiem, na ktĂłrym pisac, tyle ich tu na ten temat
Po kąpieli posyp ciało kosmetycznym talkiem:
Ja natomiast jestem o 2 cm wyzsza od niej, ważę kilo więcej i mam zupełnie prostą talię, mniejsze biodra a w pasie ok 65 cm.

która nie raz odbiera godność, radość zdrowie,wszystko.
sesyjek.waw.pl
Moja przyjaciołka jest położną, ale miała problemy ze znalezieniem pracy w szpitalu. zyczy wesołych świat!!!!
Blizna jest na podbródku.Blizna ma rozmiar 4x1 cm.A więc dużo.Nie jest do końca płaska.Nie jest tez czerwona jest biała z lekkim odcieniem rózu.nIE WIEM JAK TO OPISAC.I dermatolog mi powiedziała ze nie jest to bliznowiec tylko vlizna zanikowa.Minie w sierpniu tego roku 4 lata.@2lata temu chciałam cos z tym robic ale dermatolog powiedziała ze nie ma sensu a kosmatyczka ze naczynnka musza sie całkowicie zagoic.Znajduje sie ponizej poziomu skóry tak mi sie wydaje.A o blizne po operacji bardzo dbałam smarowałam róznym maściami.Ale myśle ze ona mi sie rozeszła bo znajduje sie w ruchomym miejscu na twarzy.No na brodzie a to sie przeciez ciagłe rusza.Chybabym nie mogła mówic ani tez jesc gdybym chciała ja unieruchomic i dlatego sie tak stało jak stało.Ale pojde na te zbiegi moze cos dadza .A potem pomysla nad jakims kamuflazem.Bo to w koncu moja twrza!!!!Nie chce sie załamywać wrecz przeciwnie chce zyc.Pojde do psychologa zeby jakos psychicznie sie zmotywowac.A wiecie co ssobie czasami mysle ze masz tak ma byc.Bo moze byłabym zapiekna no bo ładna mam twarz(ale skromna jestem) z wyjatkiem tej blizny.Moze byłabym zaidealna.Tylko najbardziej boli ze inni jak patrze na nich a tylu ludzi juz spotkalmam ze wiekszosc jest taka idealana.najgorsze to jest to jak wchodzisz do autobusu albo sklepu to wszyscy patrza sie na ciebie jak na jakis okaz.to mnie dobija.;(
Poczekam do piatku i powtorze
organ - czyli część składowa, ale niekoniecznie w drugą stronę to samo!!!
Jeżeli wymiotujemy co chwilkę, nawet najmniejsze ilości jedzenia, chudniemy...
Gruba nic sie nie martw
chyba zostałam tu sama trudno bede pisac dalej , moze ktos bedzie chcial dolączyc do mnie.

Fryzjer się załamał, bo niby z czego miał poprawiać... setbol.waw.pl Witam!
Mam tam ulubioną fryzjerkę. Dodam, że miałam lekkie upławy, bez bóli, szczypania, po prostu troszkę nieprawidłowych upławów. w jez ang jest napisane ze schudl itepe a ja pytam o jego konkretny jadlospis,mhm??? witam. o fryzurki pytała dziewczyna seryjnym.waw.pl
Stealers Wheel - Stuck in the Middle With You poradzcie mi?? ha end em jakos tak sie utarło.... Chce kotka dzięki za wsparcie Naprawdę dobrze poznać odpowiedzi na pytania, których przecież nie zadam otoczeniu, które od razu wysłało by mnie do psychiatryka Najlepsze bylo to ze moj porod odbieral wujek mojego meza i jego kolezanka mysza 82 wiesz, że to absurd, że jesteś bezwartościowa, tak sobie wmówiłaś, każdy z nas ma jakieś wartości, jeden człowiek mniej, drugi więcej, może faktycznie masz mniej, ale nie znasz swojej, może zapytaj kogoś, chociaż pewnie i tak mu nie uwierzysz, to jest brak zaufania a po 2.
zapłaciłam 90zł za stracone 2,5 godziny, włosy w końcu upięłam sama w kucyk i pokręciłam końcówki prostownicą.
DO SŁONECZKA78!
pozdrawiam
Wymiar pracy -
Tym bym sie nie przejmowała.
Wiem, że potrzebne będa także praktyki dlatego moje drugie pytanie, czy ktoś zna moze jakiś salon gdzie potrzebuja kogoś na przyuczenie w godzinach po 17 lub weekendy?
ciekawa jestem podobnie jak poprzedniczka czy juz jestescie na jakims kursie lub po...
miłość najważniejsza i dogadanie się, pewnie nie będzie łatwo
zgubiłam 10 kg, ale do tego stosowałąm dietę, ćwiczyłam samam codziennie po 15-30 min i jeździłam na rowerku stacjonarnym 10 km.

- zmiany komorkowe odpowiadajace CHLAMYDIA T.
seryj.waw.pl
Ja też uważam ta dyskusja na temat czy będzie wolne miejsce czy nie zaszła trochę za daleko...same nie potrzebnie napedzamy sobie stracha...a to najmniej nam w tej chwili potrzebne.. Zreszta wiem jak to jest mieszkac za granica, nie zawsze latwo.
chcesz wrócić do szkoły po wyjęciu szwów;nie wiem,jakie Ci założą.Ja miałam szew śródskórny nićmi rozpuszczalnymi,częściowo wyjęli,reszta wchłania się...powoli.Mogą być klamerki lub szew nićmi do usunięcia.Różnorodność.Zobaczysz,Olala,już ok.
Jak zwykle zaczyna siÄ™ nasz seks?
podobno mozna ale nie chce sie na razie pytac lekarza bo nie chce sie wypuscic ktos wie na pewno czy mozna???prosze o odp...pozdrawiam...
Swietny człowiek i lekarz,polecam naprawde.Prowadził moją ciąże,no i robił cc.Był na urlopie ale mimo to przyjechał do porodu.
nie przerwe brania pigulek na 10 dni, na miesiac tez bezsensu.
moge z cala pewnoscia powiedziec ze chorniczna beznsennosc zepsula mi zycie.
Co prawda robiłam to, mając na ręce gumową rękawiczkę (taką białą, standardową ), ale po to, żeby było przyjemniej, guma jest świetna
W kazdym razie lekarz stwierdził, ze trzeba obnizyc prolaktyne, przepisał mi parlodel, bo niby nie pa po nim takich skutków ubocznych jak np.
Uważam że można było zrobić to znacznie wcześniej, ale cóż...

Nie czują się kobiece, bo nie mają orgazmu pochwowego który tak jest reklamowany w kobiecych pisemkach. sfajcze.kutno.pl niektóre kobiety mają po prostu taką budowę ciała, na chłopksi rozum jak miednica jest wąska, to gdzieś te wnętrzności muszą się podziać więc brzuch jest odstający, okrągły
Kobieta jest bezkonkurencyjna. Ciekawam, jaki asortyment zakupów macie na myśli. Wszystko zlezy od ciebie. A ja całkowity luzik miałam. wiec udawalam ze to zart ale w glebi dusze bylam bardzo urazona i przez jakis czas mialam depresje z tego powodu myslam ze moze mam problemy z hormonami czy cos a bardzo wstydzlam sie powiedziec mojej mamie bo wiedzialm ze od razu by mnie do ginekologa zaprowadzila a tego boje sie bardziej niz ognia (nie wiem dlaczego ) xD sflaczali.ostrowiec.pl
na początku Lutenyl, teraz cyclo progynova i od miesiąca bomek szczerze Wam sie dziwie. http://www.allegro.pl/item93276686_piekne_now e_koczyki_z_peru_z_lapisem_zobacz_.html doda Rano nie mam za bardzo czasu żeby je modelować. O czym marzą faceci hej a ile dr Świdrak bierze za wizytę (taką z wszystkimi podstawowymi badaniami)?
ze względu na bliznę.Ranek już upłynął zwyczajnie,zmiana opatrunku i zabijanie nudy szpitalnej(czytanie!)Doszła mi 1 tabletka - i tyle.Jeszcze 2x dziennie robiłam sobie inhalacje(świetna sprawa!).Myślę o kupnie inhalatora.Zazwyczaj wypisują pacjentów po 4 dobach,ja zostałam o 2 dłużej,bo moje nadnercza nie pracują i chcieli mnie obserwować.Teraz czekam (10 dni) na wynik histopatolog.
UWAGA:
Kocham to uczucie, ale tak samo nie wiem cyz robić to podczas okresu..
kiedyś oglądałam, krótki jakiś, kamera złapała ich na moment - są zupełnie inni, serialowa Marysia -czyli w realu Aneta nie mówi wolno, nie robi buzi w ciup i nie nadyma się.
Musiało być źle zrobione chyba.
Tylko lepiej bedzie jak nie rozcienczysz sokow.Owoce i warzywa zawieraja tzw.strukturyzowana wode i ona swietnie rozpuszcza zlogi i oczyszcza wiec nie rozcienczaj ich.Mam nadzieje ,ze nie pijesz w tym czasie sokow z kartonikow
Pare dni temu bardzo senna bylam teraz juz nie.
Pozdrawiam serdecznie!!!

Pozdrawiam goraco!!
serwowano.waw.pl
Dziewczyny biorą-bo muszę.Jedne chcę zmniejszyć poziom prolaktyny,a drugie chcę mieć dziecko. [15.03] 11:18 ARRAKIS
kurde felek a co to za ĹĽydĂłwka?
kikka, dobrze mówisz, świeta racja!
CO się czepiacie pewnie sami/e macie kartofle a nie nosy..hahahahh I dobrze że dziewczyna walczy...co zazdrościcie...?
Wczoraj zrobilłam pierwszy raz 3 serie ....
Robiłam już u niej usta 2 razy i za każdym razem wychodzą śliczne, bardzo dyskretne a nie napompowane jak się widzi u niektórych dziewczyn Polecam

Bo ja rowniez mam gózka i byłam leczona na tarczyce. sfere.swiebodzin.pl Ja od 2 dni nie jeździłam, mam te problemy z kręgosłupem, dostałam silne leki i trochę pomagają, więc jutro może już poćwiczę, ale naprawdę ciężko, nie wiem czemu tak mnie złapało ale dziś to nawet traciłam czucie w ręce ;/ więc wolałam się nie przeciążać, bo z kręgosłupem nie ma żartów.
Odkad przeszlam na atkinsa spadlo z 65 na 62 w 4 dni i od stycznia sie mecze i jest 58,6. Cieszę się, ze coraz więcej ludzi ich docenia, w tym także jury i teraz znów już z ri\\ok do 1,5 roku się męcze z dużym palcem z lewej nogi i w dodatku z dwóch straon! Jack Scott - What in the world's come over you Miesiąc temu zmarła mi mama..od tego czasu cierpiałem na wszystko... seryjna.waw.pl
nie, bo mi się chce spac. Podaj kwotę. Trzeba jednak uważać bo można rozleniwić jelito i jest potem problem z normalnym wypróżnianiem się. Nie widze innej drogi by zarobic na mieszkanie Rok temu bylam w Bristolu jedynie na wakacje, na poczatku bylo ciezko, ale z kazdym dniem coraz bardziej zaczynalam czuc sie tam jak u siebie w domu. hey, W Lublinie polecam naukę u Matuszczakowej na Żołnierskiej - solidna, inteligentna babka z dużym poczuciem humoru (egzaminator na mistrza i starsza cechu fryzjerów w Lublinie), kursy na życzenie i dostosowane do uczniów - może przyjść każdy, nie tylko fryzjer, nawet mamuśka, która chce się nauczyć w kilka godzin sama strzyc swoje dzieciakiwww.zofiamatuszczak.pl Podobnie jak moje poprzedniczki proszę o interpretację wyników badań.
Zajrzyj na strony ze stopki best_bra bo robisz sobie krzywdÄ™.
Choc na koncu to juzmialam dosc, bzykal mnie we wszystkich mozliwych pozycjach.
a ja się skusiłam pomimo wszystko i żałuję po miesiącu ani 1dkg mi nie ubył.
http://allegro.pl/zielone-z-kokardka-american -eagle-12-43-44-i3112912321.html
Ja mam inny problem...
Adusesyerep

Return to "Prezantimi"